Adrenalínový Reebok Spartan Race bude cez víkend v Nitre

redakcia

Reebok Spartan Race zavíta už túto sobotu 13. mája do Nitry. Na Agrokomplexe sa pobeží najľahší z pretekov - Spartan Sprint, a to nebude všetko.

Spartan race
10. MÁJ 2017

Extrémne preteky Reebok Spartan Race prežívajú naďalej svoj veľký boom, a tešia sa vysokej návštevnosti, nielen pretekárov, ale aj divákov, ktorých láka sledovať prekonávanie prekážok na trati. Aj tu platí, že raz zažiť je lepšie, ako sto krát vidieť. Pre tých, ktorí si nevedia predstaviť, čo všetko musia pretekári zvládnuť, si môžu pozrieť nasledujúce video: 

Zdroj videa: PR, Spartan race Reebok

Možno to niektorých inšpiruje, aby sa prihlásili na ďalšie preteky, ktoré sa na Slovensku uskutočnia 15.-16. júla vo Valčianskej doline a 9. septembra na Kubínskej holi.

Spartan 1

Zdroj fotografie: PR, Spartan race Reebok

Reebok Spartan Race v Nitre ponúkne znova súboj najlepších pretekárov na najkratšej trati, ale aj Spartan Kids preteky a Spartan Charity. „Do Nitry sa veľmi teším, a ešte viac môj malý brat, ktorý pobeží po prvýkrát Spartan Kids,“ povedala slovenská elitná pretekárka Eszter Hortobágyiová. Tá bude najväčšou favoritkou na víťazstvo v hlavnom preteku žien.

Spartan 2

Zdroj fotografie: PR, Spartan race Reebok

Následne po poslednej open vlne odštartuje Spartan Charity. Výťažok zo štartovného v týchto vlnách pôjde pre Special Olympics Slovakia. Ide o hnutie, ktoré poskytuje celoročný cyklus tréningov a súťaží všetkých druhov olympijských športov pre deti a dospelých s mentálnym postihnutím.


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Adrenalínový Reebok Spartan Race bude cez víkend v Nitre

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 

Burza

Pre vloženie inzerátu musíte byť prihlásený!
Registrovať | Prihlásiť
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 2535
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.