Beh Pezinkom 06.09.2014

redakcia

Pezinok sa už po tretíkrát “rozbehá“. 3.ročník úspešného športovo- bežeckého podujatia Beh Pezinkom, sa odštartuje tohto roku 6.9.2014 a čaká vás krásna 8 kilometrová trasa.

Beh Pezinkom 06.09.2014
15. APR 2014

Práve v týchto dňoch na webovej stránke www.behpezinkom.com  bude spustená registácia. Vy, čo ste netrpezlivo čakali na prihlásenie, máte priestor od 6.4.2014 12:00 si zabezpečiť svoje štartové číslo na preteku, kde okrem príjemného stretnutia s priateľmi, si môžete preveriť aj svoje sily, zároveň máte motiváciu trénovať počas celej bežeckej sezóny.

Odmenou ti bude, okrem skvelého pocitu a príjemne stráveného dňa, aj medaila v cieli. Pre “topkárov” sú pripravené opäť veľmi zaujímavé ceny. Vrcholom  už tradične bude pre bežcov večerná degustácia vín. Organizátor chystá aj ďalšie zaujimavé sprievodné akcie počas celého dňa, o ktorých bude priebežne informovať. Počet bežcov je opäť limitovaný a spomeňme si na predchádzajúci rok, organizátor musel  predčasne uzavrieť registráciu.

Krásna trasa začína štartom v Zámockom parku Pezinok, beh pokračuje mestom až k vinohradom, nadýchať sa vôňe práve zrejúceho hrozna a späť cez Radničné námestie.

Bude to naozaj krásne, opäť vás priatelia bežci stretnúť na podujatí Beh Pezinkom 2014!


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Beh Pezinkom 06.09.2014

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 

Burza

Pre vloženie inzerátu musíte byť prihlásený!
Registrovať | Prihlásiť
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 2523
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.