Bežecká komunita adidas Runners ťa pripraví na dm ženský beh!

redakcia

Obľúbený ženský beh sa už blíži. Preto nenechaj nič na náhodu a priprav sa naň s bežeckou komunitou adidas Runners. Na dvoch špeciálnych tréningoch, ktoré sa uskutočnia 12. a 19. septembra, ťa pripravíme na to, ako najlepšie zvládnuť túto ženskú bežeckú výzvu.

adidas dm beh
12. SEP 2017

Beh je športovým fenoménom doby, ktorému podľahli ľudia po celom svete bez ohľadu na pohlavie či vek. A keďže všetci vieme, že lepšie sa behá v skupine, je tu už 6. ročník najpopulárnejšieho behu na Slovensku, určeného špeciálne pre nežné pohlavie. Ak chceš aj ty zažiť ten opojný pocit, keď pretrhneš cieľovú pásku, neváhaj a postav sa svojej výzve s komunitou adidas Runners.

Buď každým dňom lepšia!

Tomu endorfínmi nabitému momentu vždy predchádza správny tréning. Preto sme prichystali dvojicu tréningov, určených špeciálne pre bežkyne začiatočníčky. V utorky 12.9 a 19.9 o 18:00 sa v adidas Runners BASE od kvalifikovaných trénerov dozvieš množstvo rád a tipov ohľadom samotnej prípravy na beh, techniky behu, dýchania, stravovania pred a počas preteku a mnoho ďalších rád. Tréningy sú, samozrejme, bezplatné. adidas runners BASE sa nachádza v priestoroch na Loď Café na Tyršovom nábreží v Bratislave. Pre účasť na tréningu je potrebná registrácia tu: http://www.adidas.sk/adidasrunners/

adiad dm beh
Zdroj fotografie: adidas

 

Vidíme sa na dm ženskom behu!

Príď 23.9 počas podujatia do adidas Runners stanu, kde si môžeš oddýchnuť v chill out zóne s tulivakmi, občerstviť sa, získať potrebné informácie o komunite a ďalších plánovaných tréningoch alebo otestovať najnovšie modely bežeckej obuvi. Nezabúdaj, v skupine ide všetko lepšie.

Neseď preto doma, ale začni na sebe makať. adidas Runners komunita je tu, aby ti pomohla. Záleží len na tebe, nezabúdaj, vždy to začína tebou – IT STARTS WITH YOU! 

Ukáž nám, ako sa na beh pripravuješ ty!  Použi hashtag #TAKECHARGEBRATISLAVA a zdieľaj s nami tvoje bežecké momenty.

 

Zdroj úvodnej fotografie: adidas

DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Bežecká komunita adidas Runners ťa pripraví na dm ženský beh!

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 

Burza

Pre vloženie inzerátu musíte byť prihlásený!
Registrovať | Prihlásiť
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 2535
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.