adidas dm beh
12. SEP 2017

Bežecká komunita adidas Runners ťa pripraví na dm ženský beh!

redakcia

Obľúbený ženský beh sa už blíži. Preto nenechaj nič na náhodu a priprav sa naň s bežeckou komunitou adidas Runners. Na dvoch špeciálnych tréningoch, ktoré sa uskutočnia 12. a 19. septembra, ťa pripravíme na to, ako najlepšie zvládnuť túto ženskú bežeckú výzvu.

Beh je športovým fenoménom doby, ktorému podľahli ľudia po celom svete bez ohľadu na pohlavie či vek. A keďže všetci vieme, že lepšie sa behá v skupine, je tu už 6. ročník najpopulárnejšieho behu na Slovensku, určeného špeciálne pre nežné pohlavie. Ak chceš aj ty zažiť ten opojný pocit, keď pretrhneš cieľovú pásku, neváhaj a postav sa svojej výzve s komunitou adidas Runners.

Buď každým dňom lepšia!

Tomu endorfínmi nabitému momentu vždy predchádza správny tréning. Preto sme prichystali dvojicu tréningov, určených špeciálne pre bežkyne začiatočníčky. V utorky 12.9 a 19.9 o 18:00 sa v adidas Runners BASE od kvalifikovaných trénerov dozvieš množstvo rád a tipov ohľadom samotnej prípravy na beh, techniky behu, dýchania, stravovania pred a počas preteku a mnoho ďalších rád. Tréningy sú, samozrejme, bezplatné. adidas runners BASE sa nachádza v priestoroch na Loď Café na Tyršovom nábreží v Bratislave. Pre účasť na tréningu je potrebná registrácia tu: http://www.adidas.sk/adidasrunners/

adiad dm beh
Zdroj fotografie: adidas

 

Vidíme sa na dm ženskom behu!

Príď 23.9 počas podujatia do adidas Runners stanu, kde si môžeš oddýchnuť v chill out zóne s tulivakmi, občerstviť sa, získať potrebné informácie o komunite a ďalších plánovaných tréningoch alebo otestovať najnovšie modely bežeckej obuvi. Nezabúdaj, v skupine ide všetko lepšie.

Neseď preto doma, ale začni na sebe makať. adidas Runners komunita je tu, aby ti pomohla. Záleží len na tebe, nezabúdaj, vždy to začína tebou – IT STARTS WITH YOU! 

Ukáž nám, ako sa na beh pripravuješ ty!  Použi hashtag #TAKECHARGEBRATISLAVA a zdieľaj s nami tvoje bežecké momenty.

 

Zdroj úvodnej fotografie: adidas

DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Bežecká komunita adidas Runners ťa pripraví na dm ženský beh!

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 

Burza

Pre vloženie inzerátu musíte byť prihlásený!
Registrovať | Prihlásiť
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 1506
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.