Chcete sa zlepšiť v behu? Zúčastnite sa bežeckého kempu bmsc!

redakcia

Potrebujete poradiť pri vašich bežeckých tréningoch? Potom nepremeškajte športový kemp, ktorý organizuje Bratislava Marathon Sport Club (bmsc). Najbližšie sa kemp uskutoční v termíne 16. – 21.9.2014 v nádhernom prostredí Vysokých Tatier. Termín je nastavený tak, aby zaručoval možnosť finálnej prípravy pred jesennými bežeckými vrcholmi. 

Chcete sa zlepšiť v behu? Zúčastnite sa druhého bežeckého kempu bmsc!
3. SEP 2014

V rámci kempov sa zameriava na celkový rozvoj kondície i vzdelávanie, pričom tréningové jednotky sú poskladané tak, aby vytvárali jednotu a po náročnej záťaži ponúkli aj aktívnu regeneráciu. Všetky tréningy sú vedené pod dohľadom bežeckého trénera Marcela Matanina. Zo skúseností predošlého kempu možno povedať, že je určený pre všetky typy bežcov bez ohľadu na ich výkonnosť. Sami účastníci kempu po jeho ukončení povedali nasledovné:

Michal Koči:

"Bolo super, že boli počas dňa dva tréningy a k tomu aj ranná rozcvička. Behanie tak bolo rozložené do celého dňa a ešte zvýšilo aj dostatok času na regeneráciu.  Mne osobne veľmi dobre padlo aj to, že aj keď som bol úplný začiatočník tak som skoro nikdy nebehal sám. Veľmi pozitívne hodnotím, že som sa mohol porozprávať s trénermi a inými bežcami o oblečení, obuvi, technike a podobne."

Radovan Scibrany:

"Chcem sa poďakovať celému tímu za prípravu parádneho zážitku. Všetci sme si to užili. Ako sme hovorili na začiatku. Buď po absolvovaní kempu budeme behať lepšie, alebo s behom prestaneme. Rozhodne platí prvá možnosť. Hlavne budem behať ešte radšej. Celkový pocit z kempu mám nesmierne pozitívny. Najcennejšie ponaučenie je, že sa toho dá zvládnuť viac ako si človek myslí (samozrejme netreba to preháňať)."

Domovom sa pre všetkých šporotvcov počas dní kempu stáva príjemné prostredie hotela Crocus na Štrbskom Plese, ktoré ponúka ubytovanie v apartmánoch po dve osoby. Počas kempu je v cene zabezpečená plná penzia a celodenný pitný režim.

Cena:

  • Pre členov bratislava marathon sport club – 309 €
  • Pre nečlenov bratislava marathon sport club – 349 €

 

Detailný plán kempu nájdete TU

bmsc

Foto: Archív bmsc

DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Chcete sa zlepšiť v behu? Zúčastnite sa bežeckého kempu bmsc!

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 

Burza

Pre vloženie inzerátu musíte byť prihlásený!
Registrovať | Prihlásiť
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 2535
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.