Ivana Gáborík: „Behajte! Budete krásne a šťastné.“

redakcia

Na jej sociálnych sieťach nájdete množstvo fotiek a videí, ktoré zachytávajú chvíle, ktoré venuje športu, móde, či svojej láske – manželovi Mariánovi.

Ivana Gáboríková Reebok
29. JUL 2017

Stretnúť Ivanu Gáborík pri behu nie je žiadna rarita. Pohyb jej nikdy nebol cudzí, a za svoju vždy dobrú náladu a postavu vďačí aj jemu. Beh nevynecháva ani v letnom období, a dokonca jej nerobí problém behať ani v horúčavách, ktoré prinášajú tieto dni. Pozrite si doslova horúce zábery, ktoré nafotila v novej bežeckej kolekcii Reebok a teniskách Reebok Print Smooth.

iva a2

Zdroj fotografie: PR, Reebok

 

Tenisky Reebok Print Smooth Ultraknit – pohodlné a univerzálne

Jeden z popredných výrobcov športového vybavenia značka Reebok tento krát vsadila na pohodlie a univerzálnosť – a ako už niekoľkokrát predtým, za rozumnú cenu. Model je dostupný v piatich farebných kombináciách, a je určený nielen na beh, ale aj na iné športové aktivity, alebo na bežné nosenie. Tenisky na prvý pohľad zaujmú kompaktným dizajnom zvršku a bohato štruktúrovanou podrážkou. Tenisky Reebok Print Smooth dobre zvládajú rýchle úseky i s potrebou prudkých zmien pohybu, ale i dlhé vytrvalostné behy, pri ktorých oceníte ich komfort. Dobre držia na suchu a aj na mokrom povrchu. Jemne pružia, a zároveň nie sú príliš vysoké ani ťažké. Print Smooth budú určite patriť k tým teniskám, ktoré nebudete mať potrebu vyzúvať ani po tréningu.

iva a1

Zdroj fotografie: PR, Reebok

 

Zdroj titulnej fotografie: PR, Reebok.

 

 

 


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Ivana Gáborík: „Behajte! Budete krásne a šťastné.“

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 

Burza

Pre vloženie inzerátu musíte byť prihlásený!
Registrovať | Prihlásiť
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 2600
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.