Jar plná bežeckých podujatí

redakcia

Po jedinečnom 11. ročníku ČSOB Bratislava Marathonu sa postupne blížia ďalšie bežecké podujatia.

Jar plná bežeckých podujatí
3. MÁJ 2016

Pripravili ich už tradične organizátori zo spoločnosti Be Cool, s. r. o. v spolupráci so svojimi partnermi.

VOLKSWAGEN SLOVAKIA RUN & FUN sa uskutoční už 21. mája. Najväčšie štafetové podujatie na Slovensku (počtom zúčastnených štafiet) oslávi v tomto roku už piate narodeniny. V minulom ročníku sa na ňom zúčastnilo viac ako 500 trojčlenných tímov. Jeho súčasťou sú detské štafety na tratiach 3 x 250 m a 3 x 600 m, špeciálna štafeta žien na 3 x 4 km (Ladies štafeta), hobby štafeta (miešaná) na 3 x 4 km a tzv. kráľovská štafeta (miešaná) na 3 x 8 km. Aj v tomto roku čaká na každého plno zábavy, napĺňanie atribútov tímového ducha, spojené do špeciálnej medaily zloženej z troch dielov, dobrá hudba popri trati a nezabudnuteľné zážitky.

Be cool beh
Zdroj foto: Be Cool

Zaregistrovať sa môže ktokoľvek na adrese:

http://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/6457/5-rocnik-volkswagen-slovakia-run-and-fun

Ďalšie podujatie z dielne Be Cool bude jedinečné rodinné podujatie vo Vysokých Tatrách s názvom RAJEC HIGH TATRAS NIGHT RUN. Samotný nočný beh je na programe v sobotu 4. júna o 20.00 h, beží sa na 8-kilometrovej trati v okolí Štrbského plesa.

Športové aktivity sa začínajú už v piatok 3. júna o 19.00 hodine obľúbeným behom pre najmenších, tzv. „Nočníčkom“. Novinkou bude „Tatranská krosová korida“ v behu na 3 a 4 kilometre, ktorá sa uskutoční v sobotu 4. júna od 15.00 h v bežeckom areáli. Pobeží sa na 500-metrovom okruhu v Areáli snov, pričom v každom kole posledných dvoch bežcov stiahnu z trate a o víťazovi sa rozhodne v záverečných dvoch kolách. Tie pobežia všetci, ktorí ešte ostali na trati. Pre najlepších sú pripravené aj finančné odmeny. No a v sobotu 4. júna sa uskutoční už samotný 4. ročník Rajec High Tatras Night Run.

Zaregistrovať sa môžete na adrese:

http://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/6807/4-rocnik -rajec-high-tatras-night-run-2016

Be cool beh
Zdroj foto: Be Cool

Jedinou novinkou, ktorú tento rok predstaví spoločnosť Be Cool, je 1. ročník KARPATSKÉHO TRIATLONU s medzinárodnou účasťou na stredných tratiach – plávanie 1200 m – cyklistika 60 km (cez Pezinskú babu a Biely kríž, celkové prevýšenie 800 m) – beh 12 km. Podujatie sa uskutoční 18. – 19. júna v spolupráci s Prestigio Realiz Teamom s cieľom vytvoriť výnimočné triatlonové športové podujatie. Preteky sa uskutočnia v malebnej oblasti Malých Karpát v obci Lozorno, pri vodnej nádrži s najkrajším výhľadom na impozantné pohorie, len 15 minút od Bratislavy. Štart aj cieľ súťaží vo všetkých vekových kategóriách bude pri vodnej nádrži. Počas pretekov sa v ich zázemí uskutoční pre fanúšikov a návštevníkov podujatia zaujímavý spoločenský program.

Zaregistrovať sa môžete na: www.karpatskytriatlon.sk

Be cool beh

Druhá tohtoročná novinka a ozajstné lákadlo pre celé rodiny môže byť NIGHT RING RUN & IN-LINE, ktorý sa uskutoční v piatok 1. júla 2016 na automobilovom pretekárskom okruhu Slovakia Ring v Orechovej Potôni. Začiatok podujatia je o 12.00 hodine a na všetkých návštevníkov čaká bohatý kultúrny a športový program, plný súťaží a zábavy: škola in-line pre deti, súťaže pre dospelých, motoristické atrakcie, skúšobné jazdy a prehliadka vojenskej techniky a vyvrcholí tu aj cyklistická 24-hodinovka.

V podvečerných hodinách prídu na rad preteky v in-line na okruhu Slovakia Ring a bohatý celodenný program vyvrcholí detskými behmi a nočným behom na 6 a 12 kilometrov pod umelým osvetlením.

Viac informácií nájdete na: https://www.facebook.com/events/566917730157545/

Be cool beh
Zdroj foto: Be Cool

Zdroj: PR


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Jar plná bežeckých podujatí

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 

Burza

Pre vloženie inzerátu musíte byť prihlásený!
Registrovať | Prihlásiť
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 2535
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.