Mrazivý Reebok Spartan Race sa opäť vracia do Svitu

redakcia

Pod Vysokými Tatrami leží malebné mestečko Svit, kde sa už po druhýkrát pobeží extrémny prekážkový pretek Reebok Spartan Race, a to zo Štefánikovej ulice. 

Mrazivý Reebok Spartan Race sa opäť vracia do Svitu
14. FEB 2017

Ten je obľúbený u miliónov ľudí po celom svete, vrátane detí. Na jeho zimnú verziu sa môžete ísť pozrieť v sobotu 18. februára.

Pred rokom v januári sa vo Svite v mrazivom počasí zúčastnilo pretekov až dvetisíc Sparťanov. „Taký mráz, aký bol vtedy vo Svite, sme nikdy na pretekoch nezažili,“ spomínajú organizátori. Prvý zimný Reebok Spartan Race sa uskutočnil na Slovensku v januári 2015, a to v Jasnej na Chopok (išlo o úplne prvý zimný Reebok Spartan Race na svete). Odvtedy sa táto verzia pretekov stala taká populárna, že si ju pretekári sami vyžadujú, a dokonca aj deti.

Detský Reebok Spartan Race bude štartovať o 12.00. Svoje ratolesti môžete zaregistrovať na www.spartanrace.sk, v sekcii daného preteku po zložkou „Junior Race“. Pre deti sú pripravené kategórie od 4 do 14 rokov.

Hlavný pretek pre dospelých odštartuje o 9.00, a favoritom bude takmer domáci pretekár Peter Žiška z Hýb, ktorý obhajuje svoje prvenstvo z pred roka. Každú štvrťhodinu sa postupne na štart postaví 250 pretekárov. Zaujímavá trať s prekážkami bude merať minimálne 5 kilometrov, a povedie ako lesom, tak aj sídliskom vo Svite. Tešiť sa môžete aj na bohatý sprievodný program. Vstup pre divákov je zdarma. 

Fotky z podujatia si môžete pozrieť nižšie vo fotogalérii.

Zdroj foto: www.spartanrace.sk

Zdroj: tlačová správa


spartan
spartan
spartan
spartan
4 fotografie >>
Skryť
spartan
spartan
spartan
spartan
DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Mrazivý Reebok Spartan Race sa opäť vracia do Svitu

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 

Burza

Pre vloženie inzerátu musíte byť prihlásený!
Registrovať | Prihlásiť
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 2523
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.