Najväčšia farebná explózia už po tretí krát na Slovensku

redakcia

Podujatie Farbám Neujdeš sa blíži a aj ty môžeš byť jeho súčasťou. Na tejto akcii nezáleží na rýchlosti. Víťazmi budú na konci päť kilometrovej trasy všetci. Deti aj dospelí, mladí čí starí, jednotlivci, skupiny i rodiny s deťmi – stačí len prísť a zažiť nezabudnuteľný farebný deň plný zábavy.

Farbám neujdeš
11. MÁJ 2017

Štartujeme 27. mája v Košiciach, 10.júna v Banskej Bystrici a 24. júna v Bratislave. Práve Banská Bystrica získala tento rok významný titul, vďaka čomu sa aj my staneme súčasťou Európskeho mesta športu 2017!

farbám 2

Zdroj fotografie: PR

Čo všetko sme si pre teba pripravili?

Okrem farebnej explózie v jednotlivých zónach (zelená, ružová, modrá, žltá a oranžová) na teba čaká veľké množstvo prekvapení. Na štart sa s tebou postaví aj známy triatlonsta Filip Šebo a najúspešnejšia youtube dvojica ExplOitedMoma

Spolu s nimi, sa aj ty svojou účasťou môžeš pričiniť o dobrú vec. Zakúpením modrej farby v našom infostánku podporíš projekt Ligy proti rakovine - ,,Rodinná týždňovka“. 

farbám 3

Zdroj fotografie: PR

Vďaka našim partnerom sme pre teba vyskladali aj pestrý štartovací balíček. A tento rok bude naozaj špeciálny. Tričko Farbám Neujdeš, 2 balíčky s farbami, štartovacie číslo, tetovačka s logom Farbám Neujdeš, občerstvenie na trati, krém na ruky od nášho hlavného partnera Oriflame a množstvo ďalších darčekov ti zabalíme do štýlového sackpacku v originálnom dizajne. 

Podujatie, ktoré musíš zažiť!

Toto jedinečné podujatie odštartujeme na Slovensku už po tretíkrát. V predchádzajúcich ročníkoch sa spolu s nami poriadne vyfarbilo už 10 500 farebných nadšencov. Na 5 kilometrovej trase a v zázemí sme dokopy minuli  4000 kg farieb zmiešaných s flitrami, aby na konci každý jeden účastník zažiaril - a to doslova! Vďaka vám všetkým sme doposiaľ prispeli na dobrú vec sumou 5000 eur. A tento rok  určite spoločne tieto čísla navýšime. 

farbám 4

Zdroj fotografie: PR

Registruj sa ešte dnes

Termíny jednotlivých behov sa blížia a ty si sa ešte nestihol registrovať? Nevadí. Odbenhi si na stránku farbamneujdes.sk, prihlás sa ako jednotlivec, alebo vytvor tím s rodinnými príslušníkmi či kamarátmi. Vek a bežecké skúsenosti nehrajú žiadnu rolu. Dôležitá je dobrá nálada a chuť prekonávať svoje limity. 

Už máš svoju registráciu? 

V prípade, že si sa už registroval si o krok bližšie k tomu, aby si zažil jedinečnú bežeckú akciu. Spoločne s nami môžeš začať odpočítavať zvyšné dni do momentu, kedy odštartujeme farebnú explóziu v tvojom meste.

Nezabudni ale! Vyzdvihnutie štartovacích balíčkov bude prebiehať už deň pred akciou, vždy v čase od 9:00 do 19:00hod. 

26. mája nás nájdeš v Aupark SC Košice, 9. júna v Europa SC Banská Bystrica a nakoniec 23. júna v bratislavskom SP AVION. 

Ak máš ďalšie otázky, ktoré sme ti v článku nezodpovedali, kontaktuj nás mailom na info@farbamneujdes.sk. Sleduj tiež stránku www.farbamneujdes.sk a náš facebook, kde pre teba pravidelne pripravujeme súťaže o zaujímavé ceny. 


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Najväčšia farebná explózia už po tretí krát na Slovensku

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 

Burza

Pre vloženie inzerátu musíte byť prihlásený!
Registrovať | Prihlásiť
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 2523
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.