Napreduj v CrossFite s novými NANO 8

Advertoriál

Reebok uvádza na trh ďalšiu športovú topánku Reebok CrossFit Nano 8. Upevňuje tým svoje dobré meno v jednej z najdlhšie existujúcich značiek športovej obuvi v Crossfit komunite na svete. Naživo si ju vyskúšali priamo pri tréningu Jojo PorubskýTatiana Žideková. Ako obidvaja poznamenali, tak Nano 8 sú dostatočné pevné, avšak vo vnútri mäkké k tomu, aby dokázali zvládnuť a prekonať všetky náročné tréningové výzvy.

Napreduj v CrossFite s novými NANO 8
Zdroj: PR, Reebok
13. FEB 2018

Ôsma generácia Nano série je prvou verziou, ktorá obsahuje najnovšiu inováciu obuvi značky Reebok: Flexweave.  Flexweave je najnovší technologický míľnik značky Reebok a bude použitý v topánkach všetkých kategórií roka 2018 a neskôr. Materiál Flexweave predstavuje revolučnú povrchovú úpravu a vyhľadávanú vyváženosť ľahkosti, trvácnosti, komfortu a stability. Otvorená konštrukcia verzie 8 Reebok Flexweave spája nekonečné množstvo vlákien, čím vytvára jednoduchú povrchovú konštrukciu a zabezpečuje komfort a výkon jednotlivých zón ušitých na mieru. Reebok CrossFit Nano 8 predstavuje:

  • Maximálna stabilita: Minimálny sklon podrážky poskytuje bezpečnú oporu
  • Trvácny komfort: Flexweave povrch zabezpečuje dýchanie, bezpečnosť a trvácnosť
  • Silná vložka v topánke: Široký priestor na palce pre pohodlné nosenie a silné pohyby
  • Prémiová nositeľnosť: Nová konštrukcia goliera topánky poskytuje celodenné pohodlie

Reebok Crossfit 1

Ktoré svetové hviezdy navrhli túto obuv?

Zaujímavosťou globálnej kampane je, že šesť svetových hviezd CrossFit-u – Dave Castro, Camille Leblanc-Bazinet, Tia Clair-Toomey, Annie Thorisdottir, Dan Bailey a Brent Fikowski – navrhli svoj vlastný pár Nano 8 a ich výsledné štýly sú dostupné na YourReebok pre ďalšiu úpravu podľa priania zákazníkov.

Reebok Crossfit 3

Dave Castro, riaditeľ CrossFit Games k svojmu dizajnu tenisiek: “Bola to skutočná výzva a pocta, keď som bol požiadaný o vytvorenie dizajnu páru topánok Reebok Nano 8. Bolo to takmer také ťažké, ako navrhnúť originálny CrossFit tréning! Reebok bol veľmi dôležitou súčasťou nášho rastu a vývoja ako športové odvetvie celé roky a nadšení sledujeme, ako Nano 8 pomôže komunite CrossFit po celom svete dostať sa na ďalšiu úroveň a dosiahnuť svoje ciele.”

CrossFit komunita

Partnerstvo je v komunite CrossFit už dlhý čas obľúbené aj medzi vrcholovými atlétmi, vrátane ľudí ako Tia-Clair Toomey, Katrin Davidsdottir, Rich Froning, Annie Thorisdottir a Ben Smith. Množstvo pretrvávajúcich úspechov Nano v tejto komunite pochádza zo záväzku značky Reebok pre zachovanie veľmi obľúbených vlastností topánok spojených s ich snahou o neustály rozvoj dizajnu, ktorý má napĺňať neustále sa meniace požiadavky CrossFit atlétov.

Reebok Crossfit 2

Judson Vancor, globálny produktový riaditeľ Reebok, povedal: “Nano partnerstvo prinieslo na trh niektoré úžasné produkty a my sa veľmi tešíme na to, ako Nano 8 opäť ovplyvní CrossFit kdekoľvek, nielen pri tréningu, ale aj pri súťažiach. Zo všetkých našich technologických výdobytkov je zahrnutie našej priekopníckej Flexweave technológie niečo, z čoho sme mimoriadne nadšení. Pre nás znamená obrovský skok dopredu a dáva Nano na novú úroveň výkonu.”

Farebné štýly Reebok Nano 8 sú dostupné na Store.CrossFit.com a na Reebok.com

Zdroj:PR


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Napreduj v CrossFite s novými NANO 8

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 

Burza

Pre vloženie inzerátu musíte byť prihlásený!
Registrovať | Prihlásiť
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 2670
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.