„Napumpované“ tenisky Reebok ZPUMP sú tu vo verzii FUSION 2.0

redakcia

Reebok predstavuje model ZPUMP FUSION 2.0 s ľahkou, elegantnou a bezšvovou konštrukciou PowerFrame, ktorá sadne každému. 

„Napumpované“ tenisky Reebok ZPUMP s novým modelom ZPUMP FUSION 2.0
19. FEB 2016

Táto štýlová bežecká obuv vyniká unikátnou technológiou Pump, ktorá je pevná, a zároveň prispôsobivá. Inovácia využíva vzduchom naplnenú bublinu, ktorá sa úžasne prispôsobí unikátnemu tvaru každého chodidla.

Na rozdiel od tradičnej bežeckej obuvi, ktorú obvykle tvorí až 40 samostatných dielov, je model Reebok ZPUMP Fusion 2.0 postavený z troch kľúčových častí, čím sa eliminovali všetky komponenty, ktoré by bránili nohe v pohybe. Medzi tieto kľúčové prvky patria:

1. Technológia Pump – revolučná vzduchová bublina je ľahká a prispôsobiteľná. Napumpuje sa a pevne priľne k akémukoľvek typu a tvaru chodidla.

2. Konštrukcia PowerFrame – nový PowerFrame, unikátny pre model ZPUMP Fusion 2.0 zaručuje, že vzduchom naplnená komora pevne prilieha k nohe a uzamkne ju na mieste bez ohľadu na tvar chodidla.

3. Uhlíková pena – medzipodrážka z uhlíkovej peny je mäkká a skvele pruží.

Po stlačení aktivátora Pump na päte, modelu ZPUMP Fusion 2.0, sa vzduch dostane cez kanáliky do vzduchovej komory, tá sa naplní okolo zvršku a päty tak, že priľne ku každému tvaru chodidla. Niektorým ľuďom postačia tri napumpovania, iní môžu potrebovať až desať stlačení. Vzduch sa vypúšťa jednoduchým použitím uvoľňovacieho kanálika.

“Väčšina modelov obuvi je vyrobených podľa štandardného tvaru nohy – štandardný tvar nohy však neexistuje. Vďaka technológii Pump získavate obuv, ktorá sa dokonale prispôsobí vášmu chodidlu, a je ideálna pre beh v rôznych podmienkach. My v spoločnosti Reebok sa neustále snažíme vyvíjať bežeckú obuv tak, aby sme zlepšili zážitok zákazníka. ZPUMP je skvelým modelom pre rôzne typy bežcov a hodí sa do rozličných terénov,” vysvetľuje Scott Daley, generálny manažér kategórie beh pre značku Reebok.

Model ZPUMP Fusion 2.0 bude dostupný v predajni Stripes OC Polus a predajne A3 SPORT Avion Bratislava, Eurovea Bratislava, Bory Bratislava, Dubeň Žilina, City Arena Trnava, Optima Košice od 25. februára 2016 a na www.reebok.com.

reebok zpump
zdroj foto: reebok.com

O Reebok

Reebok International Ltd., so sídlom v meste Canton, MA, USA, je svetovým lídrom v oblasti dizajnu, marketingu a distrubúcii fitnes a lifestylovej obuvi, oblečenia a výbavy. Reebok, pôvodom americká svetová značka s bohatou fitnes históriou, je priekopníkom v odvetví športových potrieb. Reebok vyvíja produkty, technológie a programy, ktoré umožňujú pohyb a oddane sprevádza ľudí na ceste za naplnením ich potenciálu. Reebok sa s fitnes zákazníkmi spája všade a bez ohľadu na to, akým spôsobom sa udržiavajú v kondícii – či je to tréning, beh, chôdza, tanec, joga alebo aerobik. Reebok Classics ťaží z fitnes dedičstva značky a jej hrdý pôvod prenáša na lifestylový trh. Ako člen spoločnosti adidas Group, Reebok pôsobí vo viacerých oblastiach ako značka Reebok, Reebok-CCM Hockey a Sports Licenced Division. Reebok je exkluzívnym dodávateľom oblečenia pre CrossFit a CrossFit Games a je oficiálnym, hlavným sponzorom podujatí Reebok Spartan Race. Zároveň je exkluzívnym celosvetovým dodávateľom oblečenia pre UFC a Les Mills.

Technológia Pump

Technológia Pump, predstavená pred 26 rokmi, je výnimočnou a prelomovou inováciou v oblasti vývoja obuvi, ktorá dodnes posúva hranice modelov v bežeckej kategórii. Pump uzrela svetlo sveta v roku 1989, odvtedy prešla generáciami a ešte aj dnes je uznávaná ako kultová súčasť obuvi a srdce bežeckej kategórie. Modely, tiež uvedené na trh v roku 1989, ako prvotriedna basketbalová obuv, neskôr, počas 90. rokov prešli v rôznych podobách do kategórií tenis, beh a aerobik. Tieto premeny vyústili do InstaPump Fury – prvej verzie vonkajšej konštrukcie so vzduchovou bublinou, ktorá poskytuje chodidlu podporu a stala sa základom pre model ZPUMP Fusion v roku 2015. Následníka úspešného vývoja, model ZPUMP Fusion 2.0, predstavíme v roku 2016.

Zdroj: PR
Zdroj foto: reebok.com

DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - „Napumpované“ tenisky Reebok ZPUMP sú tu vo verzii FUSION 2.0

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 

Burza

Pre vloženie inzerátu musíte byť prihlásený!
Registrovať | Prihlásiť
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 2523
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.