Nový bežecký okruh pre víťazov adidas District Battle Run otvorený

redakcia

V Karlovej Vsi bude k dispozícii 5-kilometrová bežecká trasa.

Nový bežecký okruh pre víťazov adidas District Battle Run otvorený
18. AUG 2015

V marci tohto roku usporiadala značka adidas prvý District Battle Run, v ktorom bežci spolu so známymi osobnosťami súťažili za jednotlivé bratislavské mestské časti zabehnutím 10 kilometrov na Železnej studničke. Najviac bežcov sa zúčastnilo za mestskú časť Bratislava IV. na čele s Martinom Šmahelom, čím jej „vybehali“ vyznačenie novej bežeckej trate. Ide o 5-kilometrový okruh, ktorý si budú môcť všetci nadšenci tohto športu vyskúšať už tento štvrtok, 20. augusta od 18-tej hodiny v Líščom údolí pri Juvente. Poďakovanie pri jej realizácii aj patrí MČ Karlova Ves a Mestským lesom.

Jedným zo zámerov a poslaním značky adidas je „rozbehať“ Bratislavu, podporiť jej bežeckú komunitu, zlepšiť podmienky na behanie, a to netradičnými podujatiami. Nejde tu totiž len o beh ako šport, ale aj o silný socializačný charakter. Na jar sa na spomínanom adidas District Battle Run zúčastnilo viac ako 300 bežcov za sychravého nedeľného rána. Spolu tak odbehli 3 170 kilometrov za účasti ambasádorov, ktorými boli Matej „Sajfa“ Cifra, Dagmar „Didiana“ Dianová, Ján Mečiar a Martin Šmahel, s profesionálnymi bežcami Borisom Csibom a Marcelom Mataninom.

Už čoskoro budú mať bežci možnosť zabojovať o ďalšiu trasu vo svojej mestskej časti. Sledujte www.facebook.com/adidasRunningSK.

okruh

Nákres bežeckej trate v Karlovej Vsi

mapka karlova ves

Zdroj: tlačová správa


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Nový bežecký okruh pre víťazov adidas District Battle Run otvorený

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 

Burza

Pre vloženie inzerátu musíte byť prihlásený!
Registrovať | Prihlásiť
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 2523
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.