Obuj si vesmírnu technológiu

Cvičte.sk

Nový model bežeckých tenisiek adidas SOLARBOOST je inšpirovaný technológiami NASA.

OBUJ SI VESMÍRNU TECHNOLÓGIU
Zdroj: adidas
4. JUN 2018

Tak ako aj vo vesmírnej rakete aj v novom modeli je každý milimeter presne navrhnutý a upevnený.  Bežcom ponúkajú dokonalý komfort a pomáhajú im budovať sebavedomie.

Bežecký model tenisiek adidas SOLARBOOST vyniká absolútne funkčným dizajnom a predstavuje vysoko technickú a ľahkú bežeckú obuv. Inovatívna technológia Tailored Fibre Placement umiestňuje vlákna obsahujúce materiál Parley tak, aby bol každý milimeter modelu presne skonštruovaný a upevnený. Výsledkom je dokonalý komfort a podpora pre sebavedomý výkon bežca v akejkoľvek rýchlosti a na akúkoľvek vzdialenosť.

Adidas Solarboost_Zenske

Vďaka vysoko aktívnej medzipodrážke, ktorú z 85 % tvorí technológia BOOST, ponúkajú tenisky  lepšie a ľahšie odpruženie a dodávajú bežcom energiu pri každom odraze. Podrážka priľahne a prispôsobí sa chodidlu, čim sa beh stane komfortnejší. Nový model váži iba 295 g, čo je o 15 gramov menej ako jeho predchodca Energy Boost.  Navyše nová ľahká konštrukcia tenisiek zvyšuje ich stabilitu a spevnená konštrukcia päty je širšia, lepšie sadne a umožňuje voľný pohyb achilovky. 

Adidas_Solarboost_Muzske

 „Vedeli sme, že prišiel čas predstaviť inovatívnu a funkčnú bežeckú obuv. Vytvorili sme ľahučký, pevný a pohodlný model pre každého bežca. Inšpiráciu sme hľadali v automobilovom ako aj vesmírnom priemysle. Aj vďaka tomu sme objavili Tailored Fibre Placement – precíznu výrobnú technológiu, ktorá nám umožňuje zošívať a spájať materiály presnejšie, ako kedykoľvek predtým. Technológiu sme spojili s vylepšeným Energy rail a optimalizovanou technológiou BOOST, čím sme dosiahli efektívnejšie odrazy,“ vysvetľuje Chris Ekman, Senior Product Manager pre adidas Running. 

Model adidas SOLARBOOST (€160) je dostupný online a vo vybraných značkových predajniach adidas.

Pre viac informácií navštívte adidas.sk/beh

Zdroj: PR


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Obuj si vesmírnu technológiu

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 

Burza

Pre vloženie inzerátu musíte byť prihlásený!
Registrovať | Prihlásiť
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 2916
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.