Otvorenie dm športovej zóny na Partizánskej lúke

Tlačová správa

Príjemné, mierne chladivé novembrové počasie privítalo v nedeľu 23. novembra skupinku bežcov, ktorí sa zúčastnili na otvorení už tretej dm športovej zóny v Bratislave. 

Otvorenie dm športovej zóny na Partizánskej lúke
26. NOV 2014

Tá vznikla s finančnou podporou spoločností Be Cool, s. r. o. ako organizátora a dm drogerie markt ako generálneho partnera bežeckého podujatia dm ženský beh. Na takýto účel už spoločne investovali v rokoch 2012-2014 dovedna 13 820 eur! Bežci dnes svojím výkonom pokrstili dm športovú zónu na Partizánskej lúke a na vlastnej koži si vyskúšali jej prínos.

Dm športová zóna a jej fitnes prvky sú umiestnené na konci parkoviska na Partizánskej lúke. Sú určené na rozcvičku pred bežeckými aktivitami, pretože precvičenie zahreje celý organizmus, prekrví všetky svalové skupiny, upraví dýchanie a naštartuje organizmus na nasledujúcu namáhavú činnosť. Po skončení športovej aktivity slúži na relaxačné cvičenia.

dm beh 1-

„Sme veľmi radi , že sme po roku opäť vytvorili už tretiu dm šport zónu. Vybudovala sa z časti vyzbieraného štartovného na 3. ročníku dm ženského behu, ktorý sa uskutočnil 27. 9. 2014 a bežalo na ňom 1000 žien. Prvá dm šport zóna bola postavená v roku 2012 na Fedinovej ulici v Petržalke, druhá v roku 2013 v areáli na Nevädzovej ulici v Ružinove. Veríme, že tento projekt bude pridanou hodnotou pre bratislavských športovcov a už dnes začíname rozmýšľať, kde postavíme ďalšiu dm šport zónu v roku 2015,“ povedal pri otvorení Jozef Pukalovič, riaditeľ spoločnosti Be Cool, s. r.o.

„Tešíme sa takejto aktivite. Partizánska lúka a Železná studnička sú veľmi obľúbené miesta Bratislavčanov vyhľadávajúcich pohyb či relax v prírode. Táto športová zóna prinesie pre nich spestrenie aktivít, ktorým sa môžu venovať“, doplnil riaditeľ Mestkých lesov v Bratislave, Ing. Vladimír Kutka

dm beh 2-

Nicol Noseková, vedúca oddelenia reklamy dm drogerie markt, s. r. o., dodáva: „Nie je náhoda, že podporujeme športové podujatie, nakoľko pravidelný pohyb a šport podstatne prispievajú k nášmu zdraviu a pohode, pričom  práve krása a zdravie sú v dm ťažiskové témy“.

KONTAKTY PRE MÉDIÁ

Jerguš Holéczy

  • Marketing manager
  • BECOOL, s. r. o.
  • +421 918 824 385
  • jergy@becool.sk

Gabriel Bogdányi, vedúci tlačových služieb podujatí organizovaných spoločnosťou Be Cool

  • +421-918-800 460, +421-905-412 345
  • gabriel@sita.sk

DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Otvorenie dm športovej zóny na Partizánskej lúke

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 

Burza

Pre vloženie inzerátu musíte byť prihlásený!
Registrovať | Prihlásiť
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 2535
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.