Preteky v behu s odporovým padákom sa uskutočnia aj tento rok

redakcia

Po minuloročnom veľmi vydarenom prvom ročníku  Pretekov v behu s odporovým padákom sa tento rok opäť stretnú nadšenci behu a prekladania nôh, aby si zmerali sily na tomto netradičnom bežeckom podujatí. 

Preteky v behu s odporovým padákom sa uskutočnia aj tento rok
13. OKT 2015

Predposledný októbrový víkend sa všetci bežci stretnú na ZŠ Tupolevova v Bratislave, kde si budú môcť zabehať v dvoch zaujímavých disciplínach.

"Po pozitívnych ohlasoch na náš prvý beh sme sa rozhodli aj tento rok spraviť pre všetkých bežcov aj nebežcov úplne odlišné podujatie, na aké nie sme zvyknutí. Netradičný beh s odporovým padákom sme sa rozhodli zorganizovať v oveľa väčšom meradle aj so sprievodným programom, na ktorý pozývame všetkých športovcov," hovorí hlavný organizátor a zakladateľ protrening.sk Michal Pataky.

Preteky budú mať tri časti – detské behy, šprint vyraďovacím spôsobom, kde budú postupovať len tí najrýchlejší a laktátový šprint, ktorí preverí schopnosť bežca zabrať na maximálne otáčky. Bude sa súťažiť v kategóriách muži a ženy bez rozdielu veku. Obe kategórie budú mať rovnakú dĺžku tratí. Samozrejme, sú pripravené aj detské behy, takže môžete zobrať aj svoju rodinku. O zaujímavý sprievodný program sa postarajú partneri podujatia. Moderátorom akcie bude najlepší bežec medzi moderátormi a DJ-mi a najlepší moderátor a DJ medzi bežcami DJ Lesky.

beh s padákom

"Už teraz máme zverejnené propozície a možnosť prihlásenia sa. Takže si zapíšte do svojho bežeckého kalendára dátum 24. 10. 2015 a toto unikátne športové podujatie, na ktorom vás radi uvidíme," dodáva Michal Pataky.

Najaktuálnejšie informácie môžete získať tu na stránke protrening.sk:

http://protrening.sk/category/preteky-v-behu-s-padakom/

Email: info@protrening.sk alebo tel.: 0903 925 774

Prihlasovanie je možné TU.

FB udalosť: https://www.facebook.com/events/122097631477927/122657618088595/


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Preteky v behu s odporovým padákom sa uskutočnia aj tento rok

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 

Burza

Pre vloženie inzerátu musíte byť prihlásený!
Registrovať | Prihlásiť
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 2523
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.