Zapoj sa s nami do NOVOROČNEJ DETOX VÝZVY!

Priprav sa na novú éru behu s bežeckými teniskami adidas Ultraboost 19!

Advertoriál

adidas predstavil nové bežecké tenisky Ultraboost 19, ktoré ťa nabijú energiou ako nikdy predtým! 

Tenisky_Adidas_Ultraboost 19_Beh
Zdroj: adidas
25. FEB 2019

Na výrobe tenisiek sa podieľali mnohí dizajnéri, produktoví vývojári a tisícky bežcov z celého sveta. Aj vďaka nim sa zloženie nových tenisiek adidas Ultraboost 19 výrazne líši od pôvodnej generácie Ultraboost - 17 konštrukčných prvkov tenisky bolo zredukovaných na 4 kritické diely. Spolu tak vytvorili koncept obuvi, ktorá má minimum komponentov a žiadne hranice. Bežecké tenisky Ultraboost 19  sú ľahké a s novou siluetou posunú tvoj beh do úplne novej dimenzie. Objednaj si tie svoje na www.adidas.sk/ultraboost aj ty!

Adidas_Runners_Beh

adidas Ultraboost 19 v skratke: 

  • Obsahujú o 20% viac technológieBOOST než prvá generácia Ultraboost, čím  ponúkajú vyššiu návratnosť energie pri behu ako kedykoľvek predtým. 
  • Sú doplnené ľahkým dielom Torsion Spring pre optimalizovanú úroveň flexibility v špičke a torzie v strednej časti. 
  • 3D konštrukcia päty drží nohu pri náraze a poskytuje zvýšenú podporu a stabilitu pri behu.
  • Bezšvový zvršok Primeknit 360 zabezpečí absolútne pohodlie.

Tenisky_Beh_Adidas_Ultraboost 19

Bežecké tenisky adidas Ultraboost 19 boli inšpirované a vyrobené pre novú éru behu – pre typ behu, ktorý je kreatívnejší, viac spoločenský a otvorenejší ako kedykoľvek predtým. 

adidas zároveň spustil kampaň "Recode Running", ktorá oslavuje spôsob, akým bežci menia šport pri každom jednom behu. Pozrite si ukážku, ktorá odhaľuje to, ako bežci z celého sveta rozobrali beh na malé kúsky a opäť ho kreatívne definovali ako celok.

Sam Handy, VP Design, adidas Running, hovorí: „Keďže si uvedomujeme, že beh ako taký sa neustále vyvíja, našim cieľom bolo navrhnúť responzívnejšie bežecké tenisky, ktoré budú oporou pre bežcov po celom svete. Vďaka nim budú môcť neustále prekonávať svoje hranice a kreatívne meniť definíciu behu ako športu. Vytvorili sme tenisky, ktoré bežcom vrátia viac energiu a taktiež aj dôveru v samých seba.”

Adidas_Runners

Chceš začať s behom a posúvať svoje bežecké limity? Staň sa súčasťou komunity adidas Runners Bratislava! Čaká ťa množstvo bežeckých a silových tréningov s profesionálnymi trénermi úplne zadarmo. Potrebná je iba registrácia cez aplikáciu Runtastic. Ako na to?

Stiahni si aplikáciu Runtastic. Na svojom Runtastic profile v “Groups & Communities” vyhľadaj adidas Runners Bratislava a zapíš sa na trening. 

Advertisement


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Priprav sa na novú éru behu s bežeckými teniskami adidas Ultraboost 19!

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 

Burza

Pre vloženie inzerátu musíte byť prihlásený!
Registrovať | Prihlásiť
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 3084
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.