Tenisky, ktoré mapujú tvoj beh – Reebok Print 3D

redakcia

Reebok, svetový priekopník v oblasti fitness inovácií, predstavuje obuv Reebok Print 3D.

Tenisky, ktoré mapujú tvoj beh – Reebok Print 3D
12. APR 2017

Tento ľahký bežecký model je navrhnutý pomocou technológie, ktorá mapuje tlakové body a poskytuje správne odpruženie práve tam, kde je to potrebné.

Je navrhnutý pre každodenných bežcov, ktorí potrebujú všestrannú, ľahkú a funkčnú obuv s neprehliadnuteľným dizajnom. Obuv je ideálna na akýkoľvek beh, kedykoľvek počas dňa. Vyniká technológiou, ktorá mapuje tlakové body, a to nezávislými uzlami umiestnenými v kľúčových zónach. Disponuje aj strategickou mriežkou, vďaka ktorej poskytuje každému bežcovi pohodlné odpruženie, flexibilitu a stabilitu vždy, keď to potrebuje.

rebook tenisky

Foto: Reebok

Medzi kľúčové prvky modelu Print 3D patria:

 • Presné odpruženie – technológia, ktorá mapuje tlakové body, je hnacím motorom podrážky, zloženej z troch rôznych úrovní hustoty peny, takže poskytuje správne odpruženie práve v miestach, kde je to potrebné;
 • Flexibilita – nezávislé uzly umiestnené v strategických zónach poskytujú maximálnu flexibilitu;
 • Stabilita – 360° strategická mriežka, ktorá obkolesuje nezávislé uzly, zaručuje maximálnu stabilitu pri pohyboch do všetkých strán.
 •  

Model Reebok Print 3D stelesňuje neustálu snahu značky inovovať a vylepšovať bežecký zážitok zákazníkov. Scott Daley, generálny manažér pre kategóriu Beh v spoločnosti Reebok, hovorí: “Ľudia poznajú mnoho spôsobov, ako byť aktívni a udržať sa vo forme. Beh však naďalej zostáva kľúčovou súčasťou každého tréningu. Takže, ak beháte a cítite sa byť bežcom, model Reebok Print 3D je ideálnou, všestrannou obuvou pre váš dynamický tréning.”

Model Print 3D bude dostupný vo všetkých veľkostiach v cene 89,95€ na www.reebok.sk a v predajni Stripes v Poluse. Pre viac informácií navštívte Reebok.com. Viac aj vo videu:

Video: Youtube.com

Zdroj: PR


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Tenisky, ktoré mapujú tvoj beh – Reebok Print 3D

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 

TOP články

  Burza

  Pre vloženie inzerátu musíte byť prihlásený!
  Registrovať | Prihlásiť
  Desiatujete každý deň?
  Áno, desiata je dôležitá.
  Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
  Nie, nikdy na to nemám čas.

  Celkom hlasovalo: 1974
  Archív ankiet

  Odber newsletterov
  Tip pre redakciu
  Poslať článok

  Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.