The Color Run™ zavíta už čoskoro aj do Bratislavy

redakcia

The Color Run™, tiež známy aj ako „Päť najšťastnejších kilometrov na Zemi“, sú jedinečné farebné preteky, ktoré oslavujú zdravie, pohodu, individualitu a zdieľanie radosti s ostatnými. 

The Color Run™ zavíta už čoskoro aj do Bratislavy.
28. JUN 2015

Nie je to o výkone, ale o zábave. Je to päťkilometrový beh bez merania času, pri ktorom sú tisícky účastníkov na každom kilometri zasypávaní farbami od hlavy po päty. Všetko vrcholí v cieli veľkým Color festivalom, ktorý  vďaka práškovým farbám vytvorí tisíce farebných kombinácií. Je to najlepší dobeh všetkých čias!

color run

Bratislava sa na svoju farebnú oslavu ešte len pripravuje. Po prvýkrát sa rozbehnú milovníci farieb v sobotu 8.8.2015 na dostihovej dráhe Závodiska Bratislava v Petržalke. Na týchto šťastných a farbených 5-tich kilometroch sa spolu s tisíckami bežcov či nadšencov vydajú aj známe tváre TV JOJ a rádia Europa2.

color run
color run

Každý bežec nad 8 rokov dostane špeciálne pretekárske tričko The Color Run ™, 2x The Color Run ™ tetovačku, The Color Run ™ čelenku,balíček farieb a štartové číslo. Tento štartový balíček si môžeš vyzdvihnúť v období medzi 3. 8. 2015 - 7. 8. 2015 v priestoroch predajne adidas, Bory Mall, Bratislava - Lamač a v deň podujatia 8. 8. 2015 na výdajnom mieste v areáli podujatia a to najneskôr dve hodiny pred štartom. V cieli je pre každého pripravená medaila.

Viac informácií, ako aj registráciu na toto jedinečné podujatie, nájdeš na stránke http://www.thecolorrun.sk/ alebo na fb stránke: https://www.facebook.com/thecolorrunSK

color run

Zdroj: PR


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - The Color Run™ zavíta už čoskoro aj do Bratislavy

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 

Burza

Pre vloženie inzerátu musíte byť prihlásený!
Registrovať | Prihlásiť
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 2523
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.