Vyše 130 bežcov privítalo slnko na Run The Golden Hour

Cvičte.sk

Bratislava, 19. máj 2018 - 4:45 ráno. Pre niektorých čas, kedy sa otáčajú v posteli na druhý bok, pre iných čas, kedy vítajú nový deň behom či jógou.

Vyše 130 bežcov privítalo slnko na Run The Golden Hour
Zdroj: adidas
30. MÁJ 2018

Vyše 130 bežcov privítalo slnko v sobotu ráno na Bratislavskom hrade spoločným behom s názvom „Run The Golden Hour“.

adidas solarboost

Jóga pri východe slnka, bežecká rozcvička s adidas Runners na nádvorí Bratislavského hradu, 5-kilometrový beh ulicami Bratislavy, svieže raňajky na Dunaji a testovanie bežeckej novinky s vesmírnou technológiou adidas Solarboost. Tak vyzeralo sobotňajšie ráno tých, ktorí si privstali. Spočiatku zalepené oči a rozospaté pohľady vystriedali úsmevy, skvelá nálada a radosť z behu.

Trasu z Bratislavského hradu ulicami nášho hlavného mesta do adidas Runners Base na Tyršovom nábreží absolvovali aj mnohé známe osobnosti ako Baša Števulová, Filip Tuma, či Marek Fašiang. Ostrieľaný bežec Gabriel Švajda si ranný beh užíval: ,,Väčšinou behám ráno, preto mi skoré vstávanie nerobilo problém a bolo motivujúce vidieť také množstvo ľudí, ktorí si v sobotu ráno privstali. Vyskúšal som si aj niečo nové, prvýkrát v živote som cvičil jógu.“  

adidas tenisky

Po dobehnutí do adidas Runners Base na bežcov čakalo prekvapenie. adidas im predstavil svoje nové bežecké tenisky adidas SOLARBOOST, ktoré predstavujú úplne nový technický model s vesmírnou technológiou. Vďaka technológií BOOST a Tailored Fibre Placement sú nové tenisky extra ľahké, ponúkajú dokonalé odpruženie a prvotriedne pohodlie. Bežecká obuv je inšpirovaná technológiami, ktoré sa využívajú v NASA. Stelesňujú dokonalú funkčnosť, výkon a pomáhajú bežcom využívať maximálne množstvo energie. Bežci mali ako prví na Slovensku možnosť tieto nové bežecké tenisky odskúšať.

Bežecké tenisky adidas SOLARBOOST 

adidas solarboost                   

Kto sú adidas Runners?

adidas spája ľudí podobného zmýšľania v ich domácich mestách aj na celom svete do niečoho, čo je viac než len bežecký klub. adidas Runners je kombináciou tvrdých tréningov a zábavy. Tréningy adidas Runners ti prináša adidas úplne zadarmo. Stačí, ak sa zaregistruješ na stránke www.adidas.sk/adidasrunners.

adidas runners

Model adidas SOLARBOOST (€160) je dostupný online a vo vybraných značkových predajniach adidas.

adidas solarboost I

adidas solarboost


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Vyše 130 bežcov privítalo slnko na Run The Golden Hour

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 

Burza

Pre vloženie inzerátu musíte byť prihlásený!
Registrovať | Prihlásiť
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 2943
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.