VSE CITY RUN


Foto podujatia - 83277
Miesto konania: Prešov, pred PKO
Dátum konania: 10:00-19:00

O podujatí

Už od roku 2008 žijú viaceré mestá v regióne východného Slovenska projektom VSE City Run. Motivuje ľudí k zmene životného štýlu, k aktívnemu pohľadu na svet okolo nás a k pomoci tým, ktorí to akútne potrebujú.

Celodenný pódiový program, osem hodinový non-stop beh na páse a masový charitatívny beh vyše 2000 účastníkov ulicami mesta nabije všetkých množstvom pozitívnej energie. O to viac, keď na záver dňa vidia, ako spolu prispeli na dobrú vec, ako spolu dokázali pomôcť iným.

Na trať VSE City Run Prešov, ktorá v dĺžke 4,2 km vedie historickým centrom mesta sa aj v roku 2017 postavia veľkí aj malí športovci tých najrozmanitejších odvetví, rodičia s deťmi i ľudia, pre ktorých je každodenný pohyb samozrejmosťou. Celý účastnícky poplatok i výnos z non-stop behu na páse je venovaný na charitatívne účely. Počas existencie podujatia tak na dobrú vec putovalo už temer 100.000 Eur, ktoré zlepšujú podmienky hendikepovaných detí, či dokonca zachraňujú ich životy ako to bolo v prípade nákupu prístroja na celotelovú hypotermiu pre predčasne narodené deti.

Kontaktné údaje organizátora

Progress Promotion Košice
Email: lukacova@progress.sk
Telefón (mobil): 055 622 82 82
Web: http://cityrun.sk/

pošli na vybrali.sme.sk
 Odporučiť podujatí Vytlačiť

Burza

Pre vloženie inzerátu musíte byť prihlásený!
Registrovať | Prihlásiť
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 2523
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.