TU nájdeš vyše 300 tréningov už za 6,50 € mesačne

Zvoľte stranu: 1-20 | 21-24
Bežecký tréning pre začiatočníkov: 3.týždeň
5
JUL
Bežecký tréning pre začiatočníkov: 3.týždeň
redakcia

Nenechajte sa odradiť horúcim počasím. Trénujte v ranných alebo neskorších hodinách, dodržujte pitný režim a samozrejme aj tréningový plán na tento týždeň.

Celý článok
Bežecký tréning pre začiatočníkov_1.týždeň
redakcia
Bežecký tréning pre začiatočníkov_1.týždeň
23
JUN

Ste v behu úplní začiatočníci? Chceli by ste začať, ale neviete ako? Skúste to s naším tréningovým plánom, ktorý vás bude viesť tak, aby ste o 3 mesiace zabehli svoj prvý pretek. Každú nedeľu na vás čaká tréning na ďalší týždeň. Ak na nás máte otázky, neváhajte nás kontaktovať na redakcia@cvicte.sk. Radi vám pomôžeme.

Dvojmesačný tréningový plán pre 4-kilometrový beh
redakcia

Bežeckú sezónu nám tento rok odštartuje jedno z najväčších bežeckých podujatí ČSOB Bratislava Marathon 2015, ktorý sa začne 27.3.2015. V rámci neho sa bude konať aj tzv. minimaratón s dĺžkou trate 4,2 km. Ak ste sa rozhodli pre minimaratón, práve pre vás sme si v spolupráci s Bratislava Sport Marathon Club pripravili konkrétny tréningový plán. Do jeho začiatku nám ostáva osem týždňov. Každý týždeň v nedeľu uverejníme tréning na ďalší týždeň. My trénujeme tiež, preto, ak by ste potrebovali s niečim poradiť, napíšte nám na e-mail: redakcia@cvicte.sk. Radi pomôžeme.

| Počet komentárov: 2
Trénujeme na 10 km beh. Pridajte sa k nám!
redakcia

V priebehu leta sme trénovali na 4 km beh, ktorý sa konal koncom Septembra. Úspešne sme ho zvládli vďaka poctivej príprave a teraz máme novú métu. Začíname trénovať na 10 km beh, ktorý sa bude konať v rámci ČSOB Marathonu koncom marca 2015. Pred sebou máme 20 týždňov, počas ktorých budeme trénovať podľa konkrétneho plánu. Ten pre nás, ale aj vás, vyhotovil Marcel Matanin, tréner z Bratislava Sport Marathon Club. Každý týždeň v nedeľu uverejníme tréning na ďalší týždeň. Pridajte sa k nám! Keď je nás viac, beží sa ľahšie :)

Zvoľte stranu: 1-20 | 21-24