Nakopni sa v novom roku v REŠTART VÝZVE s Michalom Páleníkom.

Bežecká komunita adidas Runners sa teší veľkej popularite

redakcia

Značka adidas odštartovala 23. júna projekt adidas Runners, ktorý oceňuje čoraz viac začiatočníckych, ale aj pokročilých bežcov. 

Bežecká komunita adidas Runners sa teší veľkej popularite
4. AUG 2016

Slávnostné otvorenie sa konalo na Tyršovom nábreží na Loď Café v priestore adidas Runners BASE, ktorý slúži ako bežecká základňa. Takmer 170 bežcov si najprv užilo otvárací beh cez mesto s tímom profesionálnych trénerov, a následne bežeckú párty, ktorá  počas tropickej noci trvala až do neskorých hodín. Pozrite sa, ako to na otváracej párty vyzeralo TU.                                                                             

Od spustenia projektu sa do tréningov zapojilo už viac ako 250 bežcov. „Každý tréning navštívi priemerne 60 – 80 bežcov, ktorí sa s radosťou vracajú, čo je výsledkom profesionálneho tímu trénerov, ktorý tréningy zabezpečuje a ich individuálneho prístupu ku každému bežcovi,“ uviedol Ladislav Šiška zo spoločnosti adidas Slovensko.

adidas runners
Zdroj: adidas.sk

Bežecké tréningy sa konajú raz týždenne a bežci sa na ne môžu vopred registrovať prostredníctvom stránky www.adidas.sk/adidasrunners, na ktorej nájdu aj všetky potrebné informácie o tréningoch. Počas uplynulého mesiaca sa bežci mohli naučiť, ako správne a ekonomicky behať v rámci tréningu zameraného na techniku behu, vyskúšať si populárnu švédsku techniku fartlek, alebo sa poriadne zapotiť pri intervaloch a výbehoch do kopcov. Keďže na podávanie kvalitných výkonov nestačí len behať, do tréningov sú často zahrnuté aj posilňovacie prvky s vlastnou váhou.

adidas runners
Zdroj: adidas.sk

Pre členov sa organizujú aj rôzne workshopy so zaujímavými hosťami, ktoré sa konajú raz mesačne. Prvý  bol venovaný regenerácii a účastníci si tak mohli vyskúšať pomôcky na jej aktívne prevedenie.

Cieľom adidas Runners je globálne spájať bežecké komunity v rámci viacerých miest a krajín. Jednou z takýchto iniciatív je aj nočný beh Berlínom, ktorý sa uskutoční už tento víkend. Za adidas Runners Bratislava sa ho zúčastní kapitánka Petra Fašungová s dvoma aktívnymi členmi.

Viac informácií o projekte, tréneroch a najbližších podujatiach nájdete na: www.facebook.com/groups/adidasrunnersbratislava alebo na oficiálnej stránke www.adidas.sk/adidasrunners.

Zdroj: PR


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Bežecká komunita adidas Runners sa teší veľkej popularite

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.