TU nájdeš vyše 300 tréningov už za 6,50 € mesačne

Chcete začať behať? Dajte si cieľ

Predtým vôbec nebehala. Bežecké tréningy prijala ako výzvu a momentálne sa pripravuje na polmaratón. Naty Kerny inšpiruje svojím príbehom.

Behať môže každý
Zdroj: adidas
21. AUG 2018

Mnoho ľudí práve vďaka športu príde do kontaktu s novými, zaujímavými ľuďmi. V skupinke sa trénuje omnoho jednoduchšie, aspoň kým sa rozbehnete a získate základné skúsenosti. Naty Kerny sa v motivačnom videu prihovára ženám, aký je beh skvelý, hoci ste ho predtým nerobili. Stačí si veriť a vytrvať. Pozrite si, ako vyzerá jej príprava s adidas Runners Bratislava na polmaratón.

Čo potrebujete

K behu veľa netreba. Stačia dobré bežecké tenisky, primerané oblečenie k počasiu a silná vôľa. Nikto nevraví, že beh nie je náročný, avšak pravidelný tréning dokáže nakopnúť a dodá energiu aj do bežného života. Behať sa dá v každom počasí a netreba sa ho extra učiť.

Krásna rodáčka z Košíc, ktorú takmer každý prezýva Naty Kerny, sa netají tým, že beh bol pre ňu zo začiatku veľkou výzvou. V rámci projektu adidas pod názvom "Who said girls can´t race" Natália Körnerová vyzýva ženy, aby sa pripojili k desiatkam ďalších a začali behať. Cieľom je odbehnúť polmaratón v Košiciach a na prípravu je najvyšší čas.

natykernytreningbeh

V komunite bežcov to ide ľahšie

Pravidelné tréningy pod adidas záštitou vedie tréner Leo Lendvorský. Skupina adidas Runners Bratislava spája nadšencov behu, bez ohľadu na to, či ide o začiatočníkov alebo pokročilých. Pripojiť sa môže každý. Naučia vás zlepšiť pohyb, techniku, koncentráciu, aj ako správne regenerovať. Pravidelne organizujú tematicky zamerané workshopy a prednášky týkajúce sa nielen pohybu, ale aj výživy. 

Viac informácii o tréningoch adidas Runners nájdete na www.adidas.sk/adidasrunners


Autor článku

aktivna matka

Adela Jasenovcova

Redaktorka Cvičte.sk. Akreditovaná inštruktorka aerobiku, držiteľka certifikátu z jogy a zumby. Rada beháva, robí jogu a v voľnom čase sa venuje literárnej tvorbe. Pracuje ako redaktorka pre online, aj printové médiá, miluje knihy a svoju rodinu.

Ďalšie články od autora

DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Chcete začať behať? Dajte si cieľ

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.