Nakopni sa v novom roku v REŠTART VÝZVE s Michalom Páleníkom.

CrossFiteri pozor!

redakcia

6. generácia tenisiek Reebok Nano je dostupná už aj na Slovensku.

CrossFiteri pozor!
12. JUL 2016

Reebok, celosvetový líder v oblasti CrossFit® oblečenia a obuvi, predstavuje najnovšiu verziu najvyhľadávanejšieho modelu obuvi v CrossFit boxoch po celom svete – Reebok CrossFit Nano 6.0. Neustále sa vyvíjajúci model Nano pokračuje v demonštrácii záväzku spoločnosti Reebok, ktorým je zlepšovanie a vývoj najprielomovejšej CrossFit obuvi. Model Reebok CrossFit Nano 6.0 vyniká najinovatívnejšou podrážkou, vytvorenou pre funkčný tréning, zatiaľ čo jeho anatomická konštrukcia prirodzene a pevne priľne k nohe.

tenisky reebok
Zdroj foto: reebok.sk
tenisky reebok
Zdroj foto: reebok.sk
 

„Naším hlavným cieľom bolo vylepšiť model Reebok CrossFit Nano 6.0 tak, aby kopíroval pohyby vašej nohy počas neustále sa meniacich CrossFit tréningov. Vďaka rozhovorom a spolupráci s CrossFit komunitou – od trénerov až po elitných atlétov a športovcov, ktorí trénujú CrossFit každý deň, sa nám podarilo vytvoriť obuv, ktorá poskytne tú správnu flexibilitu, aby ste úspešne zvládli každý WOD,” hovorí Inga Stenta, Senior Director Brand Managementu v spoločnosti Reebok.

Sila a pevnosť začínajú už na zemi a model Reebok CrossFit Nano 6.0 vyniká novým tvarom, ktorého úlohou je spevnenie a podpora pohybu nôh v záťaži. Obuv poskytuje prirodzenejšiu stabilitu a kontrolu vďaka novej, tvarovanej päte, stielke a novému, strečovému materiálu Kevlar®, ktorý vyniká svojou odolnosťou. Oficiálne uvedenie si môžete si pozrieť tu: 


Zdroj video: www.youtube.com

Model Reebok CrossFit Nano 6.0 predstavuje kombináciu prelomových a pokrokových inovácií, vrátane:

  • Vrchnej vrstvy – 360-stupňová ochranná škrupina Kevlar®, v kombinácii s priedušným a funkčným zvrškom zo sieťoviny a pevným štruktúrovaným materiálom Kevlar® na bočnom diely posúvajú ROPEPRO na novú úroveň.
  • Medzipodrážky – ochranná vrstva medzipodrážky z termo-polyuretánu a technológia R55 Rebound Reebok poskytujú úžasne aktívne odpruženie, ktoré absorbuje otrasy pri behu a rýchlych pohyboch.
  • Podrážky – flexibilné drážky MetaSplit Expansion v oblasti špičky predstavujú optimálny sklon a zvyšujú stabilitu pri práci s ťažkými váhami, aj pri dynamických pohyboch.

Model Reebok CrossFit Nano 6.0 bol po prvýkrát predstavený na Training Grounds, počas exkluzívneho tréningového campu, ktorý sa každý rok odohráva v Reebok CrossFit ONE v Canton, MA – v areáli Reebok Global HQ pred začiatkom Games. Cieľom tréningu v miestnom CrossFit boxe Reebok CrossFit ONE, pod vedením účastníka Reebok CrossFit Games a domáceho trénera Austina Malleola bolo pripraviť elitných CrossFit atlétov na Games a otestovať model Reebok CrossFit Nano 6.0.

Reebok tenisky
Zdroj foto: reebok.sk

„Každý rok sa teším na to, ako Reebok opäť vylepší model Nano, a ako mi tým pomôže zlepšiť môj výkon na Games. Reebok CrossFit Nano 6.0 predstavuje elegantnú, flexibilnú a pevnú obuv na tréningy aj súťaže. Na Games je najdôležitejšia všestrannosť, pretože nikdy neviete, čo vás čaká. Vďaka Nano 6.0 môžete do súťaže vkročiť sebavedome  zdolať všetko, čo máte pred sebou,” hovorí Katrin Davidsdottir, 2015 Fittest Woman on Earth™ a atlétka Reebok.

Model Reebok CrossFit Nano 6.0 dostupný na www.reebok.sk.

CrossFit
CrossFit Inc., ktorého zakladateľom je Greg Glassman, je tvorcom silového a kondičného programu CrossFit® a uznávaným celosvetovým lídrom v oblasti funkčného fitness. Vychádzajúc z neustále sa meniacich, vysoko intenzívnych a funkčných cvičení, vzdelávania a tímových súťaží, budujú tréningy pod značkou CrossFit silu a fitness a posilňujú komunitu a medziľudské vzťahy v každom z 12 000 sesterských gymov vo svojej celosvetovej sieti. CrossFit Inc. má vedúce postavenie medzi akreditovanými inštitúciami, udeľujúcimi certifikáty profesionálnym trénerom na celom svete a poskytuje aj ďalšie špeciálne certifikované programy okrem hlavného zamerania. CrossFit Inc. je vydávateľom CrossFit Journal, podporuje fyzické a mentálne zdravie a fitness vďaka nadácii CrossFit Kids Foundation, je tvorcom a organizátorom CrossFit Games – každoročnej súťaže, kde elitní atléti súťažia o titul Fittest on Earth. Pre viac informácií navštívte crossfit.com, games.crossfit.com, facebook.com/CrossFit alebo youtube.com/CrossFitHQ.  CrossFit, The Sport of Fitness a Fittest on Earth sú registrovanými ochrannými známkami spoločnosti CrossFit, Inc. v USA a iných krajinách.

Zdroj: PR


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - CrossFiteri pozor!

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.