Nakopni sa v novom roku v REŠTART VÝZVE s Michalom Páleníkom.

ČSOB Zimná séria 2016 vyvrcholí v modernom športovom areáli

redakcia

Posledný diel bežeckého seriálu ČSOB Zimná séria 2016, ktorý bude mať názov Aqua Run, vyvrcholí v nedeľu 21. februára v modernom športovom komplexe x-bionic® sphere (bývalý Elemets Resort) v Čilistove pri Šamoríne. 

ČSOB Zimná séria 2016 vyvrcholí v modernom športovom areáli  x-bionic® sphere
18. FEB 2016

S traťou sa popasuje vyše 600 bežcov vo všetkých vekových kategóriách.

„Multišportový areál x-bionic® sphere sa nachádza v blízkosti hlavnej komunikácie medzi Bratislavou a Šamorínom, a sme veľmi radi, že aj posledná časť zimnej série bude unikátna. Na rozdiel od druhého dielu, ktorý sa uskutočnil na Slovakia Ringu v Orechovej Potôni, kde sa bežalo po asfaltovom povrchu a okolie bolo zasnežené, nás tento týždeň čaká úplne iné prostredie. Plusové teploty naznačujú príjemné počasie, ktoré určite dopraje bežcom, aby si mohli otestovať svoju formu pred nezadržateľne blížiacim sa ČSOB Bratislava Marathon 2016, na ktorý je prihlásených už viac ako 5500 milovníkov behu,“ uviedol riaditeľ oboch podujatí Jozef Pukalovič.

csob zima
Zdro foto: bratislavamarathon.sk

Prezentácia a výdaj štartových balíčkov sa uskutoční od štvrtka 18. 2. do soboty 20. 2. v predajni Bratislava Marathon Running Store v OC Retro v bratislavskom Ružinove na prvom poschodí od 12.00 do 18.00 h.

V Čilistove sa už tradične na štart postavia ako prvé deti, ktoré pobežia postupne podľa vekových kategórií. Najmenších, samozrejme, môžu sprevádzať aj rodičia. Štart detských behov je o 10.30 h, po nich prídu o 11.00 h na rad bežci v hlavnej kategórii na 12 km, v ktorej čakajú bežcov dva okruhy. O 11.10 h je štart pretekov na 6 km, beží sa jeden okruh v prekrásnom ultramodernom areáli.

Peknou motiváciou pre všetkých verných bežcov, ktorí sa zúčastnili na oboch predchádzajúcich častiach ČSOB Zimnej série 2016 a odbehnú aj tú tretiu v x-bionic® sphere, bude pamätná medaila. Každý takýto bežec bude odlíšený od ostatných špeciálnou nálepkou, ktorú si nalepí na svoje štartové číslo. Šancu má stále až 325 bežcov, čo je pozoruhodné číslo. „Pre nás je to motivácia do budúcnosti, že robiť športové akcie pre ľudí na Slovensku, má skutočne obrovský význam,“ podotkol Jozef Pukalovič.

csob zima
Zdro foto: bratislavamarathon.sk

Bonus pre bežcov a ich rodiny je možnosť využiť špeciálnu ponuku na návštevu vodného sveta x-bionic® aquatic  sphere, kde si môžu ľudia oddýchnuť a bežci zregenerovať po dobre odbehnutom Aqua Rune. Zvýhodnené ceny vstupov sú 6 eur pre dospelú osobu na 3 hodiny alebo 12 eur pre dvoch dospelých a jedno dieťa tiež na 3 hodiny. Zľavu si bežci môžu uplatniť na recepcii pri predložení štartového čísla z Aqua Runu. Pri zakúpení vstupu v predstihu bude meno bežca uvedené v zozname na recepcii. Bežec sa identifikuje svojím menom alebo štartovým číslom.

„Snažíme sa na každom našom podujatí poskytnúť ľuďom nejaké bonusy navyše a už teraz sa tešíme na nedeľné predpoludnie. A nezabudnite – kto nebeží, môže aspoň fandiť,“ vraví s úsmevom riaditeľ pretekov Jozef Pukalovič.

Zdroj foto: bratislavamarathon.sk
Zdroj: tlačová správa

DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - ČSOB Zimná séria 2016 vyvrcholí v modernom športovom areáli

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.