Nakopni sa v novom roku v REŠTART VÝZVE s Michalom Páleníkom.

Evelyn si dáva poriadne do tela

redakcia

Najnovšie vraj bude bežať v lodičkách!

Evelyn si dáva poriadne do tela
12. AUG 2016

Nie je tomu tak dávno, čo sa Evelyn rozhodla pre radikálnu zmenu, prijala výzvu a začala na sebe tvrdo makať pod vedením profesionálneho trénera Jara Figuru z BODY Energy Clubu v Bratislave. Jej pokroky  sledujeme od samého začiatku. Kilečká medzičasom išli dole, a aj keď sa Evelyn stále odmieta vážiť, na prvý pohľad je zrejmé, že sa jej postava krásne rysuje. No Evelyn nechcela „iba“ schudnúť. Túžila  byť v prvom rade zdravšia, aktívnejšia a slobodná vo všetkom, čo robí. A že toho za ten čas stihla veľa! Nielenže sama od základu zmenila svoj životný štýl, ale na svojej fan page pomáha propagovať šport a aktívny pohyb aj medzi deťmi a mladými ľuďmi. A najnovšie sa dokonca stala tvárou kampane k športovo-charitatívnemu projektu Beh v lodičkách! Celému svetu tak dokázala, že má nielen zmysel pre humor, ale aj pevnú vôľu a srdce na správnom mieste. Výťažok z netradičnej akcie, na ktorú sa v týchto dňoch Evelyn už poctivo pripravuje, totiž poputuje na konto mladučkej Mišky Kevélyovej, ktorá sa možno aj vďaka nej čoskoro postaví na vlastné nohy.

Evelyn si svoju novú figúru poctivo odmakala. Vyšportované lýtka v lodičkách predvedie aj 25. septembra v bratislavskom Auparku.

Evelyn v lodičkáchEvelyn v lodičkách
Zdroj: behvlodickach.sk

Nie je beh ako beh…

To, že väčšina z nás má slabosť pre vysoké topánky je známa vec. V lodičkách s hriešne vysokým podpätkom sme schopné za deň nabehať aj niekoľko kilometrov. Vedeli ste však, že beh v lodičkách je aj charitatívno-zábavnou športovou disciplínou, ktorá má vo svete dlhoročnú tradíciu? Áno, je to tak, HIGH HEELS RUN, alebo ak chcete “Beh v lodičkách“, patrí v zahraničí medzi obľúbené charitatívne projekty, organizované každoročne v najväčších svetových metropolách pod rôznymi názvami  (High Heels run, Stiletto Run). Beží sa na krátku, 140-metrovú trať a podmienkou účasti sú, samozrejme, lodičky s opätkom minimálne 7 cm.

Zabehni si v lodičkách s Evelyn pre dobrú vec a nákupy v hodnote 3.000 EUR!

Ak ani vám, tak ako Evelyn, nechýba zmysel pre humor a chuť pomôcť dobrej veci, skúste aj vy tento  tak trochu iný beh. Na vysokých opätkoch si môžete 25. septembra v bratislavskom Auparku dobehnúť nielen po nákupnú poukážku v hodnote 3.000 EUR, ale aj pre dobrý pocit, že ste vaše športové nasadenie venovali na splnenie jedného veľkého sna...

Viac informácií o projekte a registračný formulár nájdete na www.behvlodickach.sk.

Zdroj: PR

Zdroj foto: behvlodickach.sk


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Evelyn si dáva poriadne do tela

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.