Nakopni sa v novom roku v REŠTART VÝZVE s Michalom Páleníkom.

Hlasovanie RUNNING GALA spustené

redakcia

Každý z vás má šancu zapojiť sa a rozhodnúť, ktoré bežecké podujatie, a ktorá bežecká komunita boli tie NAJ v roku 2015.  

HLASOVANIE RUNNING GALA SPUSTENÉ
13. FEB 2016

Spustili sme verejné hlasovanie na portáli cvicte.sk, ktoré potvrá do konca februára. Výsledky budú slávnoste vyhlásené na RUNNING GALA, 4. marca 2016 v bratislavskej  Rafinery Gallery.

Verejné hlasovanie prebieha na portáli cvicte.sk a zahlasovať môže ktokoľvek. Jediné, čo je potrebné urobiť, je zaregistrovať sa. Každý užívateľ má k dispozícii jeden hlas denne, a tak môže svoje obľúbené podujatie alebo svoju komunitu podporiť hlasom viackrát.

Aktuálne sa na stránke o priazeň svojich fanúšikov uchádza 25 bežeckých podujatí a 18 bežeckých komunít z celého Slovenska. Avšak nominovať podujatie alebo komunitu môže ktokoľvek, a to počas celého trvania verejného hlasovania. To bude uzavreté posledný ferbruárový deň.

Výsledky  verejného hlasovania budú vyhlásené na historicky prvom spoločnom bežeckom gala večere RUNNING GALA. Okrem spomínaných kategórií tu budú udelené aj ocenenia za Bežecký čin roka, Príbeh roka, Rodinu roka, Bojovníka roka a Talent roka, ako aj oceníme najrýchlejšie bežecké výkony uplynulej sezóny.

Nominácie do kategórií Bežecký čin roka, Bežecký príbeh roka, Bežecká rodina roka a Bojovník/Bojovníčka roka môže podať taktiež ktokoľvek. O víťazovi bude hlasovať porota zložená z členov bežeckých komunít, ktoré sa podieľajú na organizácii RUNNING GALA. Nominácie je potrebné poslať na adresu petra@sheruns.sk  do nedele, 14. februára 2016.

Počas večera v bratislavskej Rafinery Gallery sa o zábavu budú starať  Igor Kmeťo, Silent Trio a DJ. Pre hostí je pripravená aj tombola. Lístky na podujatie  si môžte zakúpiť  v predpredaji TU. Dostupné sú v 2 variantoch: klasik a VIP. Na tejto stránke nájdete aj podrobnejšie info  o RUNNING GALA programe, dresscode, tombole a cene.

Tak nezabudnite, piatok večer, 04.03.2016 patrí BEŽCOM!

Zdroj: PR


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Hlasovanie RUNNING GALA spustené

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.