Var rýchlo a chutne s knihou ZDRAVÉ RÝCHLOVKY 2.

Mrazivý Reebok Spartan Race sa opäť vracia do Svitu

redakcia

Pod Vysokými Tatrami leží malebné mestečko Svit, kde sa už po druhýkrát pobeží extrémny prekážkový pretek Reebok Spartan Race, a to zo Štefánikovej ulice. 

Mrazivý Reebok Spartan Race sa opäť vracia do Svitu
14. FEB 2017

Ten je obľúbený u miliónov ľudí po celom svete, vrátane detí. Na jeho zimnú verziu sa môžete ísť pozrieť v sobotu 18. februára.

Pred rokom v januári sa vo Svite v mrazivom počasí zúčastnilo pretekov až dvetisíc Sparťanov. „Taký mráz, aký bol vtedy vo Svite, sme nikdy na pretekoch nezažili,“ spomínajú organizátori. Prvý zimný Reebok Spartan Race sa uskutočnil na Slovensku v januári 2015, a to v Jasnej na Chopok (išlo o úplne prvý zimný Reebok Spartan Race na svete). Odvtedy sa táto verzia pretekov stala taká populárna, že si ju pretekári sami vyžadujú, a dokonca aj deti.

Detský Reebok Spartan Race bude štartovať o 12.00. Svoje ratolesti môžete zaregistrovať na www.spartanrace.sk, v sekcii daného preteku po zložkou „Junior Race“. Pre deti sú pripravené kategórie od 4 do 14 rokov.

Hlavný pretek pre dospelých odštartuje o 9.00, a favoritom bude takmer domáci pretekár Peter Žiška z Hýb, ktorý obhajuje svoje prvenstvo z pred roka. Každú štvrťhodinu sa postupne na štart postaví 250 pretekárov. Zaujímavá trať s prekážkami bude merať minimálne 5 kilometrov, a povedie ako lesom, tak aj sídliskom vo Svite. Tešiť sa môžete aj na bohatý sprievodný program. Vstup pre divákov je zdarma. 

Fotky z podujatia si môžete pozrieť nižšie vo fotogalérii.

Zdroj foto: www.spartanrace.sk

Zdroj: tlačová správa


spartan
spartan
spartan
spartan
4 fotografie >>
Skryť
spartan
spartan
spartan
spartan
DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Mrazivý Reebok Spartan Race sa opäť vracia do Svitu

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.