TU nájdeš vyše 300 tréningov už za 6,50 € mesačne

preBUDIŠ v sebe športovca? Pripravíme ťa na cyklistické preteky!

redakcia

Chcete schudnúť, zlepšiť svoju kondíciu alebo vyhrať cyklistický pretek? Teraz máte jedinečnú šancu trénovať pod dohľadom tímu odborníkov. Stačí sa zapojiť do našej súťaže. Vyberieme jednu ženu a jedného muža, ktorých budeme 5 mesiacov pripravovať na cyklistický pretek. Budeš jedným z nich? 

preBUDIŠ v sebe športovca? Pripravíme ťa na cyklistické preteky!
21. APR 2015

budis banner clanok

Minerálna voda Budiš, to nie je len božská chuť, ale i dokonalá súhra minerálov, ktoré sú priam ideálne po športovom výkone. Už minulý rok sa Budiš aktívne spájal so športom. Tento rok môžete naše športové nadšenie vidieť nielen na novej etikete, ktorá sa pýši originálnym retro-cyklistom, ale i v podobe účasti Budišu na mnohých športových podujatiach.

Ako praví cyklo-nadšenci sme sa rozhodli vytvoriť aktivitu len a len pre vás- fanúšikov www.cvicte.sk!

Prihláste sa už dnes do našej cyklo-súťaže:

„preBUDIŠ v sebe športovca?“

O čo ide?

Dvaja z vás (žena a muž) budú trénovať pod taktovkou profesionálov (cyklo-tréner, fitness tréner, výživový poradca) na cyklistické preteky podľa vlastného výberu organizované na Slovensku. Tie budú vyvrcholením vášho 5 mesačného snaženia. Zaujímavo, a najmä efektívne zostavené tréningy, budú šité na mieru vašim schopnostiam, možnostiam i fyzickému stavu.

budis retro banner

Pre koho je súťaž určená?

Pre každého, bez rozdielu pohlavia či fyzickej kondície.

Čo potrebujem?

Vlastný bicykel a vek minimálne 18 rokov.

Ako a dokedy sa musím prihlásiť?

Stačí sa zapojiť do našej súťaže s minerálnou vodou Budiš. Ak do konca apríla pošlete na adresu redakcia@cvicte.sk mail, ktorý bude obsahovať predmet: "preBUDIS v sebe sportovca", svoje údaje: meno, priezvisko, vek, mesto a motivačný príbeh, v ktorom opíšete, prečo by sme mali vybrať práve vás! Čím zaujímavejší bude dôvod, prečo by sme vás mali vybrať, tým väčšia je šanca, že sa rozhodneme práve pre vás!

Či už vás motivuje predstava športového úspechu, straty nadbytočnej hmotnosti alebo vás láka čas, strávený v prírode na bicykli - napíšte nám.

Kedy sa začína trénovať a ako to bude prebiehať?

Tréningy začínajú od mája. Každý týždeň bude zverejnený tréningový plán na celý týždeň. Jedálničky vám na mieru zostaví náš výživový poradca a do rúk vás zveríme tým najlepším trénerom!

Ak ešte váham..

Neváhajte! O benefitoch bicyklovania ste určite počuli. Ide o jednoduchý spôsob ako zhodiť nadbytočné kilogramy, spevniť telo, nabrať svaly, posilniť dýchanie, a to všetko bez zbytočného zaťažovania kĺbov. Spravte niečo pre seba a žite aktívne.

Našich dvoch trénujúcich potešíme i hodnotnými darčekmi. Počas celej päťmesačnej prípravy im bude k dispozícii:

  • Kompletný pitný režim Budiš, ktorý nielen doplní hladinu stratených minerálov ale i božsky chutí
  • Originálne a jedinečné cyklistické dresy Budiš
  • Tím trénerov, s ktorými môžu konzultovať, čo bude potrebné
  • Individuálny cyklistický plán a diagnostika pre oboch súťažiacich od cyklo-trénera
  • Na mieru šitý jedálniček od nášho výživového poradcu - Michaela Achbergera
  • Každý mesiac balíček proteínových a vitamínových doplnkov od Mojprotein.sk (vitamíny, minerály, proteíny, proteínové tyčinky)
  • Hodnotný balíček produktov Allga San, obsahujúci kosodrevinové roztoky a gély na svaly i kĺby, ktoré sú určené nielen na stuhnuté a napäté svaly, ale aj bolesti kĺbov a svalov. Produkty Allga San by nemali chýbať vo výbave žiadneho športovca. 
  • Špecializované tréningy budú prebiehať nielen vonku, ale i v priestoroch nášho partnera- Body Energy Club.

Prečo by som mal súťaž sledovať?

Tréningy budú príťažlivé aj pre tých, ktorí sa rozhodnú trénovať individuálne. Pravidelné tréningové plány, tipy na cvičenie i nové fitness recepty budú pre vás inšpiráciou. Blogy našich trénujúcich vás budú pravidelne informovať o ich pokrokoch a motivovať vás, aby ste ani vy nepoľavovali.

Splň si svoj cyklistický sen! Možno aj ty v sebe preBUDIŠ športovca 

budis banner clanok


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - preBUDIŠ v sebe športovca? Pripravíme ťa na cyklistické preteky!

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.