Nová kolekcia adidas by Stella McCartney: Technológia je základ

adidas

Ak sa na leto pripravujete už dnes, nemali by vo vašom šatníku chýbať niektoré novinky z kolekcie adidas  by Stella McCartney, ktoré pripravila na túto sezónu. Jej tvorba vždy podporuje veľmi moderný pohľad na šport. A ako hovorí sama dizajnérka: „Technológia je základ, dizajn je niečo navyše.“

Nová kolekcia adidas by Stella McCartney: Technológia je základ
15. MÁJ 2014

Plavecká taška

Vedeli ste, že výroba kabeliek z kože stojí ročne život až 50 miliónov zvierat? Kabelka z novej kolekcie Stella McCartney je z PVC materiálu, vyzerá štýlovo a napriek tomu jej výroba neublížila ani jednému zvieraťu. Má tónovaný dizajn a vďaka materiálu, ktorý je odolný voči vode, sa stáva ideálnou taškou k bazénu, alebo k moru. Zmestia sa vám do nej sprchovacie potreby, alebo uterák. Zatvorená má rozmery: 37 cm x 17 cm x 39 cm.

adidas stella plavecká taška

Cena: 99,95 eur

Tričko Swim Loose

Tričko adidas by Stella McCartney Swim Loose vďaka voľnému strihu z džerseja a z organickej bavlny, púta pozornosť vločkovou tónovanou zvieracou potlačou, perforovanými sieťovinovými rukávmi a nastaviteľným sťahovacím lemom. Je ľahké a pohodlné. Preto ho môžete využiť v každodennom živote, nielen pri športovaní.

adidas stella tričko

Cena: 59,95 eur

Obuv Boost 2

Topánky adidas by Stella McCartney Boost 2 dostanú z každého vášho nášľapu viac, vďaka pružnej medzipodrážke Boost™. Sú z prepracovanej sieťoviny s jasným prekrývaním a šnúrkami Stella, so vzorom rybej kosti. Táto pletená obuv je 100 % bezodpadová. To znamená, že pri jej výrobe nevzniká žiadny textilný, ani iný odpad a na potlač sa využíva technológia bez použitia vody.

adidas stella tenisky

Cena: 199,95 eur


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Nová kolekcia adidas by Stella McCartney: Technológia je základ

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 

Blog

Tréning

Ďalšie články

Výživa

Ďalšie články

Inšpirácie

Ďalšie články

Štýl